KONST / Litografier / Färglitografi 13051537
nr 1305 1537
Färglitografi
Alfredo Sosabravo. Signerad, numrerad 7/19, daterad 1977, "Anatonicum No 2". Motivet: 55x40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:06:15
500 kr
600 kr