KONST / Litografier / Litografier 14449346
nr 1444 9346
Wolfgang Gäfgen
(f. 1936), Tyskland
Litografier, Parti 5 st lösa blad. Signerad, numrerad 14/50,15/50,17/50,18/50,19/50, oramade löst blad, 70x100 cm
Wolfgang Gäfgen, tysk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
onsdag 16 februari 2022
kl 04:27:22