KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13273362
nr 1327 3362
Elias Muukka
(1853-1938), Finland
Oljemålning, Elias Muukka (1853-1938), Finland, tillskriven. Badhus med brygga. Ej signerad. Olja på duk, 75x55 cm
Elias Muukka, finländsk bildkonstnär född 1853, död 1938.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:08:01
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)