KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429211
nr 1342 9211
Astrid Harms-Ringdahl
(1912-1984), Sverige
Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984). Signerad, daterad 1972, ekor. Olja på duk, 31x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:16:04
100 kr
200 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Astrid Harms-Ringdahl
Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl