KONST / Litografier / Grafiskt blad 15396509
nr 1539 6509
Lotta Backman
(f. 1948), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad 18/90 cm, yttermått inklusive ram: 67x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:20:02
7/5 20:10:16
Lotta Backman
Läs mer om Lotta Backman