BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 7832578
nr 783 2578
Bordslampa
nysilver, höjd: 39
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 18:13:03
100 kr
250 kr
200 kr
450 kr
350 kr
6
450 kr
7
500 kr
8
550 kr
7
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.