KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15941048
nr 1594 1048
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1600-/1700-tal, Religiöst motiv. Olja på duk, 74x98, yttermått inklusive ram: 81x107 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
7.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:33:13
5.200 kr
- Klassiska
29 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska