KONST / Litografier / Grafiskt blad 13351058
nr 1335 1058
Grafiskt blad
Gicléetryck, Catrin Johansson, Sverige. "Ser inte, Hör inte". Signerad, numrerad 23/60, oramat löst blad. Motivet: ca 40x60 m
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:57:44
10/6 19:17:50
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer