KONST / Litografier / Färglitografi 12422105
nr 1242 2105
Vytautas Kasiulis
(1918-1995)
Färglitografi, Vytautas Kasiulis (1918-1995), Målande man. Signerad, numrerad 4/200, bladets mått: 65x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:13:55
18/3 20:08:29
18 mar