MÖBLER / Bord / Lampbord 11108021
*
nr 1110 8021
Lampbord
Teak, längd: 63 cm, djup: 42 cm, höjd: 49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:57:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/5 02:28:09
1
300 kr
21/5 14:58:38
2
400 kr
22/5 18:40:10
1
400 kr
22/5 18:40:10
2
400 kr (Budbetjänt)
22/5 18:40:39
1
450 kr
22/5 18:44:11
2
500 kr
22/5 18:45:18
1
600 kr
22/5 18:48:47
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord teak teakmöbler trä
-
3330 Lampbord
Ett par, 1960/70-tal, riopalisander, (citesintyg m..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:44
-
3165 Lampbord
Ett par, mahogny. Bredd: 50 cm, djup: 35 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:15
-
3031 Lampbord
Gustaviansk stil. Bredd: 60 cm, djup: 38 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:03
-
3351 Lampbord
omkring sekelskiftet 1900, avlutat. Bredd: 80 cm, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:32
-
3167 Lampbord
tidigt 1900-tal. Diameter: 47 cm. Höjd: 67 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:38
-
3172 Nattygsbord
ett par, mahogny, 1940-tal. Bredd: 35 cm, djup: 43..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:56
*
Lampbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8021
Lampbord
Teak, längd: 63 cm, djup: 42 cm, höjd: 49 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/5 02:28:09 | 1 | 300 kr |
21/5 14:58:38 | 2 | 400 kr |
22/5 18:40:10 | 1 | 400 kr |
22/5 18:40:10 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
22/5 18:40:39 | 1 | 450 kr |
22/5 18:44:11 | 2 | 500 kr |
22/5 18:45:18 | 1 | 600 kr |
22/5 18:48:47 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord teak teakmöbler trä
-
3330 Lampbord
Ett par, 1960/70-tal, riopalisander, (citesintyg m..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:44 -
3165 Lampbord
Ett par, mahogny. Bredd: 50 cm, djup: 35 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:15 -
3031 Lampbord
Gustaviansk stil. Bredd: 60 cm, djup: 38 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:03
-
3351 Lampbord
omkring sekelskiftet 1900, avlutat. Bredd: 80 cm, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:32 -
3167 Lampbord
tidigt 1900-tal. Diameter: 47 cm. Höjd: 67 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:38 -
3172 Nattygsbord
ett par, mahogny, 1940-tal. Bredd: 35 cm, djup: 43..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:56