MÖBLER / Bord / Piedestal 15629268
*
nr 1562 9268
Piedestal
Elefant, keramik. Bredd: 50 cm. Höjd: 47 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 september 2023
kl 19:47:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/9 18:29:46
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord djur djurmotiv elefant elefanter keramik piedestal
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:08
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:31
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:05
-
4115 Matbord
kromben. Bredd: 180 cm, djup: 100 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:59
-
3015 Nattygsbord
Ett par, mörkbetsad björk. Bredd: 41 cm, djup: 50 ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:00
-
3017 Pelarbord
1800-tal. Tredelad pelarfot. Diameter: 76 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:08
*
Piedestal
nr 1562 9268
Piedestal
Elefant, keramik. Bredd: 50 cm. Höjd: 47 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 september 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/9 18:29:46 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord djur djurmotiv elefant elefanter keramik piedestal
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:08 -
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:31 -
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:05
-
4115 Matbord
kromben. Bredd: 180 cm, djup: 100 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:59 -
3015 Nattygsbord
Ett par, mörkbetsad björk. Bredd: 41 cm, djup: 50 ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:00 -
3017 Pelarbord
1800-tal. Tredelad pelarfot. Diameter: 76 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:08