KONST / Litografier / Textiltryck 6238676
nr 623 8676
Olle Baertling
(1911-1981), Sverige
Textiltryck , Olle Baertling (1911-1981). Komposition, signerad Baertling, 155/250, 60x38
Utrop:
3.000 kr
Såld:
7.500 kr
måndag 8 februari 2010
3.200 kr
2.700 kr
2.900 kr
4.000 kr
5.100 kr
5.200 kr
5.400 kr
7.400 kr
6.200 kr
7.200 kr
Olle Baertling
Läs mer om Olle Baertling