BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 10381040
*
nr 1038 1040
Golvlampa
1950-tal, plastband, höjd: 95 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:00:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:41:57
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor plastband
-
8143 Golvlampa
Ateljé Lyktan, Anders Pehrson, "Bumling", ställbar..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:50
-
9127 Golvlampa
Bergboms, fot i metall, kupa i vit plast. Höjd: 11..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:36
-
9173 Golvlampa
Bestlite. Höjd: 125 ca
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:52
-
1015 Golvlampa
Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt ..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
30 sept kl 19:29
-
9110 Golvlampa
mässing, Falkenberg. Höjd: ca 135
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:13
-
9224 Golvlampa
Mässingfot. Höjd: 137 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:24
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1040
Golvlampa
1950-tal, plastband, höjd: 95 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 06:41:57 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor plastband
-
8143 Golvlampa
Ateljé Lyktan, Anders Pehrson, "Bumling", ställbar..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:50 -
9127 Golvlampa
Bergboms, fot i metall, kupa i vit plast. Höjd: 11..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:36 -
9173 Golvlampa
Bestlite. Höjd: 125 ca
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:52
-
1015 Golvlampa
Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt ..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
30 sept kl 19:29 -
9110 Golvlampa
mässing, Falkenberg. Höjd: ca 135
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:13 -
9224 Golvlampa
Mässingfot. Höjd: 137 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:24