MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 16045103
nr 1604 5103
Byrå
1900-talets andra hälft, Engelsk stil, mahogny. Bredd: 80 cm. Djup: 41 cm, höjd: 125 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:58:33
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr