KONST / Litografier / Litografier 13475305
nr 1347 5305
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Litografier, 2 st, Från "Picasso Lithographe vol IV (bloch 1108)", bladets mått: 32x45 cm. Ej signerad
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:39:39
300 kr
350 kr
500 kr
700 kr
800 kr
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso