KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13524371
nr 1352 4371
Eric Olof Nilsson
(1888-1960), Sverige
Japanska. Signerad, daterad 1926. Akvarell: 32x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:30:35
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Eric Olof Nilsson
Läs mer om Eric Olof Nilsson