KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271020
nr 1327 1020
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, Demonstration. Signerad. Olja på duk, 120x61 cm
måndag 25 maj 2020
kl 18:00:00
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano