ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15904052
*
nr 1590 4052
Spegel
Vägghängd, dubbelsidig. Höjd: 120 cm, djup: 30 cm
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 januari 2024
kl 19:21:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/1 19:58:36
1
100 kr
15/1 18:46:56
2
150 kr
15/1 19:05:26
1
200 kr
15/1 19:09:34
3
350 kr
15/1 19:11:02
4
600 kr
15/1 19:14:23
5
450 kr
15/1 19:14:23
4
500 kr (Budbetjänt)
15/1 19:15:10
5
600 kr
15/1 19:15:10
4
600 kr (Budbetjänt)
15/1 19:16:58
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dubbelsidig spegel speglar vägghängd
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Kondition: skadad
Läs om budbetjänten
nr 1590 4052
Spegel
Vägghängd, dubbelsidig. Höjd: 120 cm, djup: 30 cm
Kondition: skadad
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 januari 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/1 19:58:36 | 1 | 100 kr |
15/1 18:46:56 | 2 | 150 kr |
15/1 19:05:26 | 1 | 200 kr |
15/1 19:09:34 | 3 | 350 kr |
15/1 19:11:02 | 4 | 600 kr |
15/1 19:14:23 | 5 | 450 kr |
15/1 19:14:23 | 4 | 500 kr (Budbetjänt) |
15/1 19:15:10 | 5 | 600 kr |
15/1 19:15:10 | 4 | 600 kr (Budbetjänt) |
15/1 19:16:58 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dubbelsidig spegel speglar vägghängd
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27