KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13272391
*
nr 1327 2391
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. "Grusväg vid Stenkyrka", Gotland. Signerad T Ingelse, daterad 89. Olja på duk, 46x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 maj 2020
kl 19:10:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/5 14:33:35
1
100 kr
18/5 19:01:20
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gotland gotlandsmotiv gotländskt motiv gottland motiv från gotland olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
9233 Oljemålning
+ häfte, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. "Bro"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:17
-
9267 Oljemålning
+ häfte, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. "Byggn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9189 Oljemålning
Albert Krüger (1885-1965), Sverige. "Viks fiskeläg..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:06
-
9161 Oljemålning
Alexander Langlet (1870-1953), Sverige. Karoliner...//
Aktuellt bud: 4.400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:37
-
9063 Oljemålning
Arne Tegelman (1907-1981), Sverige. Signerad, sege..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:43
-
1020 Oljemålning
Ã…se Christian Danell (f. 1944), Sverige. Nakenstud..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:41
*
Oljemålning
nr 1327 2391
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. "Grusväg vid Stenkyrka", Gotland. Signerad T Ingelse, daterad 89. Olja på duk, 46x55 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 maj 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/5 14:33:35 | 1 | 100 kr |
18/5 19:01:20 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gotland gotlandsmotiv gotländskt motiv gottland motiv från gotland olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
9233 Oljemålning
+ häfte, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. "Bro"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:17 -
9267 Oljemålning
+ häfte, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. "Byggn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9189 Oljemålning
Albert Krüger (1885-1965), Sverige. "Viks fiskeläg..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:06
-
9161 Oljemålning
Alexander Langlet (1870-1953), Sverige. Karoliner...//
Aktuellt bud: 4.400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:37 -
9063 Oljemålning
Arne Tegelman (1907-1981), Sverige. Signerad, sege..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:43 -
1020 Oljemålning
Ã…se Christian Danell (f. 1944), Sverige. Nakenstud..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:41