KONST / Litografier / Färglitografi 14052113
nr 1405 2113
Anneli Qveflander
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 46/99, daterad -64, yttermått inklusive ram: 76x64cm
Anneli Qveflander, svensk konstnär född 1929.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:34:13
12/6 09:45:10
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer