MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 7836104
nr 783 6104
Skåp
1700-tal. Allmoge, Norge, Telemarken, längd: 125, djup: 52, höjd: 215
Kondition: slitage, skador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.000 kr
tisdag 16 oktober 2012
kl 03:35:28