KONST / Litografier / Färglitografi 16087053
*
nr 1608 7053
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Oliw87, numrerad 21/50. Färglitografi, bildmått: 69x52cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 mars 2024
kl 18:23:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/3 09:42:42
1
100 kr
20/3 12:02:55
2
150 kr
20/3 18:07:48
1
200 kr
21/3 12:32:44
3
250 kr
23/3 17:47:08
4
600 kr
24/3 08:25:57
5
350 kr
24/3 08:25:58
4
400 kr (Budbetjänt)
24/3 08:26:23
5
450 kr
24/3 08:26:23
4
500 kr (Budbetjänt)
24/3 22:08:36
2
600 kr
24/3 22:08:36
4
600 kr (Budbetjänt)
24/3 22:08:51
2
900 kr
24/3 22:42:01
6
800 kr
24/3 22:42:01
2
900 kr (Budbetjänt)
24/3 22:42:05
6
1.000 kr
25/3 14:48:41
7
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 69x52cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:50
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1608 7053
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Oliw87, numrerad 21/50. Färglitografi, bildmått: 69x52cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/3 09:42:42 | 1 | 100 kr |
20/3 12:02:55 | 2 | 150 kr |
20/3 18:07:48 | 1 | 200 kr |
21/3 12:32:44 | 3 | 250 kr |
23/3 17:47:08 | 4 | 600 kr |
24/3 08:25:57 | 5 | 350 kr |
24/3 08:25:58 | 4 | 400 kr (Budbetjänt) |
24/3 08:26:23 | 5 | 450 kr |
24/3 08:26:23 | 4 | 500 kr (Budbetjänt) |
24/3 22:08:36 | 2 | 600 kr |
24/3 22:08:36 | 4 | 600 kr (Budbetjänt) |
24/3 22:08:51 | 2 | 900 kr |
24/3 22:42:01 | 6 | 800 kr |
24/3 22:42:01 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
24/3 22:42:05 | 6 | 1.000 kr |
25/3 14:48:41 | 7 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 69x52cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:50