KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422144
nr 1242 2144
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Modell, signerad, PT. Motivet: 20,5x14,5 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:10:47
18/3 19:42:07
18 mar
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg