KONST / Litografier / Grafiskt blad 14198002
nr 1419 8002
Gudrun Kellerman
(f. 1943), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Familjen". Signerad, numrerad 25/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:15:22
17/9 12:24:35