KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13137361
nr 1313 7361
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 85x90cm
måndag 16 mars 2020
kl 18:30:49
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik