KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424368
nr 1442 4368
Tage Klüwer
(1910-1965), Danmark
Oljemålning, Solnedgång. Signerad. Olja på duk, 50x55 cm, oramad
Tage Klüwer, dansk bildkonstnär född 1910, död 1965.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:18:28
17/1 14:33:26