KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9581056
nr 958 1056
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Oljemålning, Olle Hjortzberg (1872-1959), stilleben, signerad 1950, olja på duk, 65x54 cm
Utrop:
40.000 kr
Såld:
30.000 kr
måndag 27 april 2015
kl 20:30:11
27/4 18:03:29
- Klassiska
27 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg