KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13095290
nr 1309 5290
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -93, Kor, bladets mått: 28x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:21:44
19/2 20:36:05
ABC-flickor (Lisa Larson)