KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524181
nr 1352 4181
Staffan Liljefors
(1900-1982), Sverige
Oljemålning, Älg i tallskog. Signerad, daterad -65. Olja på duk, 27x35,5 cm
Staffan Liljefors, svensk bildkonstnär född 1900, död 1982.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:35:36
29/9 15:39:25
Staffan Liljefors
Läs mer om Staffan Liljefors