KONST / Litografier / Färglitografi 14367130
nr 1436 7130
Olle Svanlund
(1909-1996), Sverige
Signerad, numrerad 192/200, daterad 1977. Färglitografi, bildmått: 56x42, yttermått inklusive ram: 74x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:10:30
4/12 16:33:19
Olle Svanlund
Läs mer om Olle Svanlund