KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062028
nr 1306 2028
Edward Berggren
(1876-1961), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1903. Olja på pannå, ca 43x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:40:22
10/2 12:26:33
10/2 17:11:57
Edward Berggren
Läs mer om Edward Berggren