KONST / Litografier / Färglitografi 14342162
nr 1434 2162
Gudrun Key-Ã…berg
(f. 1925), Sverige
"Havet". Signerad, numrerad 37/75. Färglitografi, bildmått: 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 53x67 cm
Gudrun Key-Åberg, svensk målare född 1925 i Grums, Värmland.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:58:49
29/11 18:28:37
Gudrun Key-Ã…berg
Läs mer om Gudrun Key-Ã…berg