KONST / Litografier / Färglitografi 12994100
nr 1299 4100
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad, "fönster i provance", exemplar 92. Motivet: 21x19cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:10:15
20/12 14:05:42
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow