KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12566095
nr 1256 6095
Sture Nilsson, "Sjuttiotalisten", Signerad, daterad 1976. Olja på duk, 82x60
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:04:59
20/5 14:25:55
20 maj
Retro
Läs mer om Retro