KONST / Litografier / Färglitografi 13557120
nr 1355 7120
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, "Fästepar". PT. Signerad. Motivet: 37x27cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:08:16
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
19 okt
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann