KONST / Litografier / Färglitografi 13127287
nr 1312 7287
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -91. Motivet: 30x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:03:38
9/3 13:52:50
100 kr
9/3 15:44:42
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund