KONST / Litografier / Färglitografi 10515065
nr 1051 5065
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Harry Wichmann (1916-1993), Waxholmsbåtar, 239/250, signerad-68, motivet: 58x36
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 18:31:33
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann