KONST / Litografier / Färglitografi 16087457
*
nr 1608 7457
Färglitografi
Picasso, numrerad 360/375, ej signerad, Mor och barn, oramat löst blad. Färglitografi, bildmått: 51x40 cm
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 mars 2024
kl 20:30:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/3 23:06:57
1
300 kr
21/3 00:03:22
2
350 kr
25/3 11:16:16
3
400 kr
25/3 11:18:25
3
500 kr
25/3 18:53:51
4
450 kr
25/3 18:53:51
3
500 kr (Budbetjänt)
25/3 18:53:55
4
600 kr
25/3 20:05:56
3
700 kr
25/3 20:16:14
5
800 kr
25/3 20:23:00
3
1.100 kr
25/3 20:24:11
3
1.100 kr
25/3 20:24:31
4
1.000 kr
25/3 20:24:31
3
1.100 kr (Budbetjänt)
25/3 20:25:25
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barn barnporträtt ej signerad färglitografi grafik kvinna kvinnoporträtt kvinnor litografi litografier litografiskt blad mor och barn pablo picasso picasso
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1608 7457
Färglitografi
Picasso, numrerad 360/375, ej signerad, Mor och barn, oramat löst blad. Färglitografi, bildmått: 51x40 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/3 23:06:57 | 1 | 300 kr |
21/3 00:03:22 | 2 | 350 kr |
25/3 11:16:16 | 3 | 400 kr |
25/3 11:18:25 | 3 | 500 kr |
25/3 18:53:51 | 4 | 450 kr |
25/3 18:53:51 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
25/3 18:53:55 | 4 | 600 kr |
25/3 20:05:56 | 3 | 700 kr |
25/3 20:16:14 | 5 | 800 kr |
25/3 20:23:00 | 3 | 1.100 kr |
25/3 20:24:11 | 3 | 1.100 kr |
25/3 20:24:31 | 4 | 1.000 kr |
25/3 20:24:31 | 3 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
25/3 20:25:25 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barn barnporträtt ej signerad färglitografi grafik kvinna kvinnoporträtt kvinnor litografi litografier litografiskt blad mor och barn pablo picasso picasso
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52