KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271033
nr 1327 1033
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Amningen". Signerad. Olja på duk, 46x38 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:45:55
15/5 14:13:47
300 kr
18/5 19:40:55
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano