KONST / Litografier / Färglitografi 13418205
nr 1341 8205
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Handkolorerad, "spöket på Gripsholm". Signerad. Motivet: 48x36 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 18:16:39
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.700 kr
6
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
6
2.400 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold