KONST / Litografier / Färglitografi 13272382
nr 1327 2382
Sture Nilsson
(1924-1990), Sverige
Färglitografi, "La cupol". Signerad, numrerad 20/260, daterad -73. Bladets mått: 91x65 cm
Sture Nilsson, svensk bildkonstnär född 1924, död 1990.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:10:33
16/5 17:18:09