KONST / Litografier / Färglitografi 13442088
nr 1344 2088
Jean-Paul Donadini
(f. 1951), Frankrike
Färglitografi, Luftballonger. Signerad, numrerad 86/150, oramat löst blad, bladets mått: 65x50 cm
Jean-Paul Donadini, fransk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:20:32
28/8 20:25:11
300 kr
31/8 17:58:47
Jean-Paul Donadini
Läs mer om Jean-Paul Donadini