KONST / Litografier / Färglitografi 15407182
nr 1540 7182
Jens Fänge
(f. 1965), Sverige
Signerad, numrerad 12/25. Färglitografi, bildmått: 34x32 cm, oramat löst blad, bladets mått: 50x42 cm
Jens Fänge, svensk bildkonstnär född 1965 i Göteborg.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:26:33
700 kr
800 kr
900 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr