KONST / Litografier / Färglitografi 12422188
nr 1242 2188
Karel Appel
(1921-2006), Holland
Färglitografi, 86/150. Signerad, daterad 76. Motivet: 75x55
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:16:05
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
18 mar
Karel Appel
Läs mer om Karel Appel