ÖVRIGT / Diverse / Kryddset 9952084
*
nr 995 2084
Kryddset
på bricka, 5 delar. teak, 1950-tal
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:45:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 15:40:42
1
200 kr
13/11 02:14:00
2
150 kr
13/11 02:14:00
1
200 kr (Budbetjänt)
13/11 02:14:17
2
300 kr
14/11 10:32:42
3
300 kr
14/11 10:32:42
2
300 kr (Budbetjänt)
16/11 19:29:41
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bricka kryddset teak teakmöbler trä
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:50
-
4215 Ã…ngmaskin
Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: 42 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:34
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:03
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
*
Kryddset
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2084
Kryddset
på bricka, 5 delar. teak, 1950-tal
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 15:40:42 | 1 | 200 kr |
13/11 02:14:00 | 2 | 150 kr |
13/11 02:14:00 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
13/11 02:14:17 | 2 | 300 kr |
14/11 10:32:42 | 3 | 300 kr |
14/11 10:32:42 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
16/11 19:29:41 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bricka kryddset teak teakmöbler trä
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:50 -
4215 Ã…ngmaskin
Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: 42 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:34 -
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:03 -
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10