KONST / Litografier / Litografi 13242267
nr 1324 2267
Lars Erik Falk
(f. 1922), Sverige
Signerad LE Falk, numrerad 18/50. Litografi, 38x55cm
Lars Erik Falk, svensk bildkonstnär och skulptör född 1922.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:41:07
500 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
Lars Erik Falk
Läs mer om Lars Erik Falk