KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12994532
nr 1299 4532
André Prah
(f. 1941), Sverige
Blandteknik, 3 st, Signerade. Mixed media / collage, 45x43 & 55x44 cm
André Prah, svensk bildkonstnär född 1941 i Maribor, Slovenien.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:18:43
100 kr
150 kr
André Prah
Läs mer om André Prah