KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12543103
nr 1254 3103
Erik Lo Ohlqvist
(1914-2004), Sverige
Oljemålning, Signerad Erik Lo. Olja på duk, 64x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:37:13
6/5 23:31:09
Erik Lo Ohlqvist
Läs mer om Erik Lo Ohlqvist