KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14204165
nr 1420 4165
Dorothea Tanning
(1910-2012), USA
Färgetsningar, 3 st, Signerad, numrerad 70/100. Bildmått: 27x22, yttermått inklusive ram: 46x36 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:19:59
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
6
1.400 kr
6
Dorothea Tanning
Läs mer om Dorothea Tanning