KONST / Litografier / Färglitografi 15792044
nr 1579 2044
LG Lundberg
(f. 1938), Sverige
"Mjukt och mänskligt I". Signerad, numrerad 3/25, daterad -68. Färglitografi, bildmått: 59x48 cm, yttermått inklusive ram: 77x63 cm
Lars Gösta Lundberg, svensk bildkonstnär född 1938 i Limhamn, Malmö.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:17:42
150 kr
20 nov
LG Lundberg
Läs mer om LG Lundberg